Kripto HaberleriBitcoinBitcoin (BTC) Düşmanı Peter Schiff'ten Piyasa Çöküşü Açıklaması!

Bitcoin (BTC) Düşmanı Peter Schiff’ten Piyasa Çöküşü Açıklaması!

Takip et

SchiffGold başkanı, ekonomist ve yatırımcı Peter Schiff, Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında Bitcoin (BTC) ve kripto para piyasasındaki mevcut düşüşü yorumladı, kripto para ve Bitcoin piyasasında büyük bir satış dalgası yaşanacağını ve Blockchain bağlantılı hisse senetlerinde de çöküş olabileceğini iddia etti.

Son 24 saatte %9.21 değer kaybeden Bitcoin bu yazının yazıldığı anlarda 35.850 dolardan işlem görüyor.

“Bitcoin ve Blockchain Bağlantılı Hisse Senetleri Çöküşte”

Schiff, Bitcoin ve kripto para piyasasının şu anda çöküşe geçtiğine ve beraberinde Blockchain bağlantılı şirketleri de aşağı çektiğine inandığını söyledi.

Schiff, kripto para piyasası ve Blockchain şirketlerinde yaşanan düşüş ile birlikte bireysel kripto yatırımcılarının yükselen faturalarını ödeyebilmek için varlıklarını satabileceklerini iddia etti.

Peter Schiff buna ek olarak piyasaya sürülen yeni coinlerin miktarının aşırı fazla olmasına da yorum yaptı. Bilindiği üzere piyasada bulunan altcoin sayısı 19.316’yı aştı. Schiff, kripto para arzının bir süre sonra genel piyasa değerini aşacağına inanıyor.

Schiff BTC Fiyatının 30.000 Doların Altına İneceğini İddia Etmişti

Ocak ayı başlarında yaptığı açıklamasına Peter Schiff, dünyanın en büyük kripto parasının 30.000 doların altına inmesinin muhtemel olduğunu iddia etmişti. O sıralar Bitcoin fiyatı 35.000 dolar civarında bulunuyordu.

Kısa bir süre önce FED’in yarım baz puan faiz artırımı gerçekleştirmesiyle birlikte ABD’li teknoloji hisseleri ve BTC fiyatı büyük düşüş yaşamıştı. Riskten kaçan yatırımcıların BTC fiyatını düşürdüğü düşünülüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

2 YORUMLAR

guest

2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

ŞU İTNEYE İNAT ÇIKARTIRIM COİNİ KAPAK YAPARIM

CAN

Bitcoin için 4 yılda bir beklenen çöküş 2022 yılıdır. Tahminim 20.000 dolara kadar düşüp uzun bir konsolidasyon dönemine girecek.

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları