Altcoin

Bitcoin (BTC) Düşüşü Sürerken, Solana (SOL) ve STEPN (GMT) Fiyatları Hakkında Sert Açıklama!

Önde gelen kripto para analisti DonAlt, BTC'nin düşüşü devam ederken iki popüler altcoin hakkında konuştu.

Bitcoin (BTC), sert düşüş furyasını devam ettiriyor ve neredeyse her geçen gün yeni bir dip noktaya çekiliyor. Korkunun zirve yaptığı anlarda BTC fiyatı 33.000 dolara kadar çekildi ve altcoinler de bundan paylarına düşeni almakta. Özellikle son dönemin favori kripto para birimlerinden olan STEPN (GMT), durumdan sert etkilendi.

İlgili Haber
Analist Açıkladı: Bitcoin'in Düşüşündeki Bir Sonraki Hedef Burası Olabilir!

SOL ve GMT Fiyatı İçin Son Durum

Ünlü bir kripto para analisti ise hem GMT hem de bunun bulunduğu ağ olan Solana‘yı (SOL) ele aldı. Popüler kripto para analisti DonAlt, yatırımcıları SOL’a karşı uyardı. SOL’un şu an 74 dolar seviyesinde olduğu görülmekte. Son 1 haftada %17 değer kaybeden SOL, bu kaybıyla BTC’yi geride bıraktı. STEPN ise bundan 11 gün önce 4,11 dolar seviyesindeyken an itibarıyla %36 değer kaybı yaşamış dumda.

Peki DonAlt tam olarak ne düşünüyor? Analist, SOL’un 2018 yılındaki altcoinlerin hareketine benzer ilerlediğini belirtti. Bunun şu an SOL için çok büyük bir risk anlamına geldiğini belirten analist, 47 dolara kadar düşüş bekliyor. Bu da %50’ye yakın ek bir gerileme demek. Analiste göre 47 dolar ilk önemli destek ve bunun altında işler çok hızlı çirkinleşebilir.

Analist, STEPN için ise parabolik dönemin bittiğini belirtti. Analist, önümüzdeki hafta düşüşün sürmesi ile fiyatın 1,5 veya 1 dolara kadar düşebileceğini belirtti. Bu ise çılgın ibr düşüş anlamına gelmekte. BTC’nin ise şu an her şeyi belirleyecek temel kripto para olduğu vurgulandı.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu