Bitcoin

Bitcoin (BTC) Fiyatı İle İlgili Her Tahmini Gerçekleşiyor: Analist Yeni BTC Yorumunu Açıkladı

Analist MmCrypto, Bitcoin fiyatının sıradaki hedefini açıkladı.

Bitcoin (BTC) fiyatı basın saati itibarıyla 37.000 dolar üzerinden işlem görmeye devam ediyor. ABD’de yaşanan karışıklıklar 35.000 doların üstüne çıkmakta zorlanan BTC fiyatını bir anda 37.500 dolar seviyesine yolladı ve BTC böylelikle 1 haftada neredeyse her gün 1.000 dolarlık artış yaşadı.

Bitcoin Fiyatının Sıradaki Hedefi: 40.000 Dolar

Daha önce yaptığı Bitcoin fiyat tahminleri ile tanınan kripto para analisti MmCrypto ise bu yükselişi bildiği gibi yeni tahminini de açıkladı. MmCrypto, Bitcoin fiyatının 17.000 dolar seviyelerinde olduğu anlarda 20.000 doların kırılacağına ve kısa sürede 30.000 doların geleceğine dair yaptığı tahmini ile ön plana çıkmıştı.

Analist, dün yayınladığı gönderisinde ise 37.000 dolara işaret etti. Ünlü isme göre buradaki üçgen formasyonunun kırılması durumunda yükseliş katlanabilir.  Kripto para analistinin 1 saatlik grafiği analiz ederek yaptığı tahmini, Bitcoin fiyatının 40.000 dolar üzerine çıkacağını gösteriyor.

BTC grafiğinde oluşan simetrik üçgen formasyonun kırılması durumunda işlerin değişeceğini belirtti. MmCrypto, 40.000 dolar direncine kadar BTC’nin önünün boş olduğunu ima etti ve yine haklı çıktı. Son 24 saat içerisindeki ticari hacme bakıldığında ise yatırımcıların şu an BTC’ye yönelik inanılmaz bir talep gösterdikleri görülebiliyor.

Bitcoin’in son 24 saat içerisindeki ticari hacmi 72 milyar dolar seviyesine ulaşırken, kripto para piyasasının toplam değeri de 1 trilyon doları geçti. Bu seviyeden Bitcoin alımı yapmak riskli olsa da ünlü bir başka kripto para analisti 2021’de herkesin şok olacağını belirterek bu ralliyi kaçıranların üzülmemesi gerektiğini ifade etti.

İlgili Haber
"Bitcoin'i (BTC) Kaçıranlar Üzülmesin, Boğa Yeni Başlıyor 2021'de Şok Olacaksınız"

Bitcoin’in piyasa hakimiyeti ise bu inanılmaz yükselişe rağmen 70 seviyesinin altında yer alıyor. BTC piyasa hakimiyetinin bu durumu ise olası bir altcoin rallisi ihtimalinin hala bitmediğini ve altcoinler ile Bitcoin’in paralel yükseldiğini göstermekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu