BitcoinHaberler

“Bitcoin’i (BTC) Kaçıranlar Üzülmesin, Boğa Yeni Başlıyor 2021’de Şok Olacaksınız”

Diginex'in CEO'su Richard Byworth'un açıklamalarını aktardık.

Nasdaq’ta da listelenen blockchain odaklı yatırım şirketi Diginex’in CEO’su Richard Byworth, Bitcoin ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Cointelegraph’a konuşan Byworth, Bitcoin’in kısa süreçte 35000$’ı geçmesini sağlayan muazzam bir ralli yaşadığını ve bunun  BTC’nin sınırlı arzından kaynaklandığını ifade etti.

Byworth’e göre Bitcoin “boğa sonrası, yeni boğa döngüsünü” başlatma sürecinde.

“Bu denklemin talep tarafı, muazzam banka teşviki ve artan parasal enflasyona karşı güvenli değer depoları arayan yatırımcılar tarafından hızlandırıldı. Sonuç olarak, finansal kurumların büyük bir kısmı şu anda Bitcoin pozisyonları için boyutlarını değerlendiriyor. Bu katılımcılar, Bitcoin hold ettikçe, büyük miktarda döviz çekilmesine yol açıyor. Bitcoin’de arz tarafında bir kriz yaşıyoruz. ”

Diginex CEO’su, “Altcoinler son derece iyi performans gösterecek ve ‘bitcoin’i kaçırdıklarını’ düşünen perakende oyuncuları ‘sonraki bitcoini’ ve sonraki 1000x’i bulmaya çalışacaklar” dedi ve ekledi:

“ETH, Bitcoin’e yetişmeye çalışıyor ve SEC tarafından halihazırda etkin bir şekilde onaylanmış tek uygulanabilir akıllı sözleşme ağlarından biri. OCC duyurusu sonrası stabilcoinlere odaklanmaya devam edilmesi, bunların çoğu Ethereum ağında olduğu için muhtemelen ETH’ye fayda sağlayacaktır. ”

2021 Bitcoin ve Kripto Paralar için Ne Getirecek?

“Dediğim gibi, boğa döngüsünün başındayız, 2021, bazı insanlar için büyük olasılıkla şok edici olacak getiriler sağlayacak. Bitcoin, yıl boyunca bir noktada 100.000 $ ‘ın üstünde olacak ve büyük olasılıkla altcoinler takip edecek.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
AFA

kanka şuan paranın yüzde 30unu Btcye yüzde 30unu ethye yüzde 30unuda Ltc Link gibi alt coinlere yatırmanı öneririm

erdem

bilgisi olan biri cevap verebilirmi ne yapalım

Ali

Ether yükselirmi çok dalgalı


Başa dön tuşu