coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizBitcoin (BTC) Fiyatında Ani Yükseliş Var! İşte Veriler ve Efsanevi Analistin Sonraki...

Bitcoin (BTC) Fiyatında Ani Yükseliş Var! İşte Veriler ve Efsanevi Analistin Sonraki Tahmini

Kripto para analisti il Capo, Bitcoin fiyatında yaşanan son ani yükselişin ardından beklentilerini paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Verilere göre Bitcoin (BTC) son dakikalarda ani bir yükseliş gerçekleştirdi ve fiyatını 65.600 dolar seviyesinden bu yazının yazıldığı anlarda 66.400 dolar seviyesine kadar yükseltti.

Kripto para analisti il Capo, yaptığı açıklamasında kendisinin daha önce bahsettiği 65.500 dolar seviyesinin kararlı bir şekilde aşıldığını ve sonraki adımın artık 67.000 dolar olduğunu savundu. il Capo, daha önceki ayı lehine tavrına rağmen Bitcoin için bu döngüde boğanın sona ermediğini düşünüyor.

BTC fiyatında yaşanan yükselişi gösteren grafik.
İlgili Haber  Nvidia'nın Dünyanın En Değerli Şirketi Olmasıyla Yapay Zeka Projeleri Yükselişe Geçti! İşte Yükselen Projeler!

Yükselişin etkisiyle birlikte kripto para piyasasında toplamda 17 milyon dolarlık bir likidasyon yaşandı. Bunların neredeyse tamamı short pozisyonlarda gözlendi.

Altcoin tarafında da Bitcoin’deki yükselişe benzer oranlarda yükselişler gözlendi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları