Kripto HaberleriBitcoinBitcoin (BTC) Fiyatının Mayıstaki Çöküşünü Bilmişti: İşte Yeni Tahmin

Bitcoin (BTC) Fiyatının Mayıstaki Çöküşünü Bilmişti: İşte Yeni Tahmin

Takip et

Konu Bitcoin (BTC) olduğunda yaptığı tahminleri ile bilinen ünlü kripto para analisti Dave the Wave, yine benzer bir açıklamada bulundu.

Daha önce kimse beklemiyorken mayıs ayındaki düşüşü başarılı bir şekilde bilen ünlü analist, şimdi ise 100.000 doların geldiğini vurguluyor.

İlgili Haber
Yükseliş Devam Ederken Bloomberg Analistleri Bitcoin İçin Bir Sonraki Fiyat Hedefini Açıkladı!

BTC İçin 100.000 Dolar Mümkün

Twitter’da ciddi bir takipçi kitlesine sahip olan analist, BTC’nin önümüzdeki yıllarda 100.000 dolara ulaşması durumunda neler olacağını masaya yatırdı.

Analist, BTC’nin 100.000 doları görmesi durumunda ciddi bir düzeltme yani düşüş gelmesinin beklendik olduğunu vurguladı.

Analist, kendi uzun vadeli BTC grafiğini güncelleyerek bunu takipçileri ile paylaştı. Analistin paylaşımına bakıldığında bunun hızlı bir şekilde 80.000 dolar ve 120.000 dolar üzerine yükselişe işaret ettiği görülüyor.

100.000 dolara işaret eden eğrinin destek olarak görülmemesi gerektiğini ifade eden analist, bunun daha çok BTC’nin olası rotası olduğunu aktardı. Bu da aslında bu yıl veya 2023’ün başlarında BTC’nin 100.000 doları görebileceğine işaret ediyor.

Tecrübeli analist buna ek olarak aylık grafikte durumun hala kötü olduğunu belirtti. Bitcoin’in haftalık grafiğinde olumlu sinyaller kendini belli etse de analiste göre MACD indikatörü aylık bazda hala düşüşe işaret ediyor.

Dave the Wave, BTC’nin şu an alçalan kanal formasyonundan kurtulduğunu ve haftalık trendi yükseliş yaptığını ifade etti. Fiyat bununla beraber son ayın en yüksek seviyesine çıksa da BTC için hala gidilmesi gereken çok yol var.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları