BitcoinHaberler

Bitcoin (BTC) İçin Yeni Boğa Trendi mi Başlıyor? Ünlü Analist Yorumladı

Lark Davis, Bitcoin için yeni boğa trendine işaret etti.

Kripto para sektörünün en ünlü analistlerinden birisi olan ve 432.000 takipçisi bulunan Lark Davis, şu an kripto para yatırımcılarının en çok duymak istediği haberlerden birisini verdi. Analist, yayınladığı en güncel videosunda Bitcoin’in yeni bir boğa sezonuna başlayıp başlamadığı ihtimaline değindi.

Bitcoin İçin Beklenen Sinyal Geldi

Analiste göre Bitcoin yeni bir “altın kesişim” sinyali verdi ve bu aslında birçok yatırımcının da bildiği gibi oldukça iyi haber.

Resmen oldu. Artık bu resmileşti ve onaylandı. Bitcoin grafiğinde altın kesişim gördük. Bu da tabii ki 50 günlük hareketli ortalamanın, 200 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıkması olarak biliniyor ve bunu görmek kesinlikle çok iyi.”

Analist, altın kesişim her görüldüğünde Bitcoin fiyatının yaşadığı hareketi de gözler önüne serdi ve Mayıs 2020’de görülen sinyal sonrası fiyatın %700 yükseldiğini vurguladı. Davis bunun yanı sıra Nisan 2019’de görülen bu sinyal sonrasında BTC’nin %200 yükseldiğini de hatırlattı. Eylül 2015 tarihinde ise bu sinyal hiç durmayan bir boğa sezonuna yol açmış ve BTC 300 dolardan 20.000 dolara kadar çıkmıştı.

Anist, BTC’nin ilk altın kesişiminin ise Şubat 2012’de olduğunu ve fiyatın %22.000 yükseldiğini vurguladı. Koronavirüs salgınının hızını ve şiddetini arttırması sonrasında bu sinyalin de gelmesinin çok olumlu olduğunu belirten analist kesinlikle önümüzdeki günlerde fiyaıtn hareketleneceğini düşünüyor. Teknik analiz her zaman %100 doğru çıkmasa da şu an hem temel hem teknik bu durumu destekliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
ssiilkeleme

sazaaan gibi atlayanlar taklaya ggeldi asıl ssimdi yukselis baslıyhoor silkeleme aarkası paatlammma


Başa dön tuşu