Ana SayfaAltcoinBitcoin (BTC) Milyoneri, Büyük "Borç" Hakkında Resmi Açıklama Yapacak!

Bitcoin (BTC) Milyoneri, Büyük “Borç” Hakkında Resmi Açıklama Yapacak!

Takip et

Kripto para sektörünün en ünlü isimlerinden olan ve eskilerin çok yakından tanıdığı Roger Ver, büyük bir olayın ortasında kalmış gibi gözüküyor. Bitcoin Cash‘in savunucularından olan Roger Ver, kısa süre önce büyük bir suçlama ile karşı karşıya kalmıştı ve bunun etkileri hala sürüyor.

İlgili Haber
Çekim İşlemlerini Durduran CoinFLEX, Olayların Sorumlusu Olan Yatırımcıyı Açıkladı!

Roger Ver Yeni Açıklama Yapacak

Önde gelen kripto para lending platformlarından CoinFLEX, Ver’in kendilerine 47 milyon dolar borçlu olduğunu vurgulamıştı.

47 milyon dolarlık USDC kredisi aldığı belirtilen Ver, yaptığı son açıklamada bunu reddetse de açıklamalar yeterli olmadı. Roger Ver’in sözcüsü tarafından dün yapılan açıklamada hafta sonu bununla ilgili net bir açıklama geleceği vurgulandı.

Ver, Çarşamba günü attığı tweetinde de üçüncü partiye yönelik bir borcunu ödemediği iddialarının tamamen asılsız olduğunu vurgulamıştı.

Herhangi bir borcu olmadığını ve hatta CoinFLEX’in kendisine borçlu olduğunu aktaran Ver, şu an fonların iadesi için uğraştığını da aktarmıştı. Ver en son ise bu açıklamanın arkasında olduğunu ancak detaylı açıklamanın hafta sonu geleceğini ifade etti.

Roger Ver, sektörün en eski ve zengin isimlerinden birisi olarak görülüyor. Bu da Ver’in hafta sonu yapacağı açıklamanın merak edilmesine yol açıyor. Terra’nın çöküşü ile başlayan bu sarmal görünüşe göre başka şirketleri de etkilemeye devam edecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları