AnalizBitcoin

Bitcoin (BTC) Ralliye Mi Hazırlanıyor? Görülen Önemli Sinyal Ne?

Daha önce aynı sinyal görüldüğünde ciddi yükseliş yaşayan BTC fiyatı, an itibarı ile geçmişi tekerrür ediyor. Peki bu sinyal ne? BTC üzerindeki etkisi nedir? İşte detaylar...

Bütün dünya piyasaları corona virüs etkisi ile adeta dibe çakıldı. Mayıs ayına kadar zaten halving yükü omuzlarında olan Bitcoin, bir de dünyadaki krizler ile karşılaşılınca bu dönemde 3850 dolar seviyelerine kadar bir gerileme yaşadı. Bitcoin her ne kadar bu düşüşü ile birçok yatırımcının güvenini kaybetmiş olsa da, son birkaç gün içerisinde yaşadığı yükselişler sayesinde tüm dünyada tekrar gündeme oturdu.

Bu süreçte neredeyse toparlanan tek ürün olan Bitcoin, an itibarı 6.000 dolar üzerinde fiyatlanması ile yatırımcılarını memnun ediyor.

Gelinen son noktada Bitcoin’de geçmişte görülen bir sinyal tekrar görüldü. BARR olarak bilinen bu indikatöre göre fiyat önce dip seviyeleri ardından da ciddi yükselişleri görüyor. Geçmişte bu noktaya dikkat çeken Twitter’deki b.biddles isimli bir analist konu hakkında tahminlerini paylaşmıştı.

Bu grafiği daha önce paylaşan b.biddles isimli kişi, bu öngörüsünde bulunduktan sonra BTC ciddi şekilde ralli dönemine girmiş ve analistin de tahmini isabetli olmuştu. Bugün aynı sinyalin tekrar görüldüğüne dikkat çeken “BTC Time Traveler” isimli analist de geçmişte yaşanan yükselişi referans alarak Bitcoin’in önümüzdeki günlerde ciddi şekilde yükseleceğini öngörüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu