binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriSponsorluBitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Everlodge'a (ELDG) Karşı: Gerçek Hayatta Yardımcı Program...

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Everlodge’a (ELDG) Karşı: Gerçek Hayatta Yardımcı Program Üstünlüğü için Savaş

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button
Sorumluluk Reddi: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com yukarıdaki bilgilerden veya yazıda bahsi geçen herhangi bir ürün veya hizmetten doğabilecek zarar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com okuyuculara yazıda adı geçen firma hakkında bireysel araştırma yapmalarını tavsiye eder ve tüm sorumluluğun kişiye ait olduğunu hatırlatır.

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Everlodge kripto para alanındaki en yenilikçi ve heyecan verici projelerden üçüdür. Son zamanlarda fiyatlarındaki artışın yanı sıra risk derecelerini de iyileştirdiler. Ancak hangisi gerçek dünyada en fazla faydaya sahip?

Everlodge ön satışına katılın ve Maldivler’de lüks bir tatil kazanın

Bitcoin (BTC) Orta Risk Derecesi Aldı

Bitcoin (BTC), InvestorsObserver’dan orta risk derecesi aldı. Bitcoin’in derecelendirmesi, son 24 saat içinde fiyatı hareket ettirmek için gereken parayı analiz eden bir puanlama sistemine dayanmaktadır. Ayrıca hacim ve piyasa kapitalizasyonundaki değişiklikleri de dikkate alır.

Orta risk derecesi, Bitcoin’in fiyatının hızla değişebileceğini, ancak işlem gören BTC’nin değerine nispeten yakın olduğunu gösterir. Yatırımcılar, bilgisayar korsanlığı ve hırsızlık gibi Bitcoin ile ilişkili diğer riskleri de göz önünde bulundurmalıdır.

Orta risk derecelendirmesi, Bitcoin’in fiyatının son günlerde düşmesiyle birlikte geldi. Bitcoin fiyatı son 7 günde %2 oranında düşerken, son 24 saatte %0.10 oranında geriledi. Bitcoin’in şu anki fiyatı 26,300 dolar. Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 68.789,63$’ın %61,35 altında.

Ethereum (ETH) Fiyatı 2.000 Doları Aştı, Ancak Sonra Düştü

Ethereum (ETH) Temmuz ayında 2.000 $ sınırını aştı. Ethereum’un bu yükselişi büyük olasılıkla, Aralık 2020’den bu yana Ethereum’un ilk geri çekilmesi olan Şangay ve Capella yükseltmelerinin uygulanması da dahil olmak üzere bir dizi faktörden kaynaklanıyordu.

Ancak Ethereum’un fiyatı o zamandan beri 2.000 doların altına düştü. Ethereum şu anda yaklaşık 1.590 dolardan işlem görüyor. Bazı analistler bu düşüşün, yatırımcıların kâr elde etmesinin yanı sıra kripto para piyasasının genel durumuna ilişkin endişeler de dahil olmak üzere bir dizi faktörden kaynaklandığına inanıyor.

Ayrıca, Ethereum fiyatı son 7 gün içinde %3 oranında geriledi. Ethereum (ETH) tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.891,70$’ın %67,63 altında seyrediyor.

Everlodge (ELDG): Gayrimenkul Sektöründe Devrim Yaşatan Web3 Platformu

Sadece 100$ karşılığında bir cennet parçasına, lüks bir tatil evine, hatta bir villaya sahip olabileceğiniz bir dünya hayal edin. Son teknoloji bir blok zinciri platformu olan Everlodge ile bu hayal artık gerçek.

Everlodge, insanların NFT’ler aracılığıyla üst düzey mülklerin kısmi mülkiyetine sahip olmalarını mümkün kılarak emlak sektöründe devrim yaşatmaya hazırlanıyor. Platform, ekosistemine birinci sınıf mülkler eklemek için tanınmış oteller ve gayrimenkul geliştiricileriyle ortaklık kuracak. Sonuç olarak, NFT’ler üretecek ve bunları fraksiyonel hale getirecektir. Böylece küçük miktarlarda NFT satın alınabilecek.

Platform, uzmanların 2026 yılına kadar 8,6 trilyon dolara ulaşacağını öngördüğü küresel lüks emlak piyasasını ele geçirmeyi hedefliyor. ELDG, gayrimenkul mülkleriyle doğrudan ilişkili NFT’ler oluşturarak çalışacaktır. Böylece, temel mülkün değeri arttıkça NFT’nizin değeri de artacaktır. Ayrıca Everlodge, kullanıcılara platforma kayıtlı herhangi bir otel veya mülkte ücretsiz konaklamalar sağlayan bir Rewards Club üyeliği sunacak.

Şu an itibariyle, platformun yerel kripto para birimi olan ELDG, ön satışın üçüncü aşamasında. Token’ın fiyatı lansmanından bu yana %80 oranında arttı. Analistler, bir sonraki aşamada 0,0018 $ ‘dan 0,019 $’ a ulaşacağını tahmin ediyor. Analistler, ön satış aşaması sona ermeden önce piyasa fiyatının %280’e kadar artabileceğini tahmin ediyor.

Everlodge (ELDG) Ön Satışı hakkında daha fazla bilgi edinin

Web sitesi: https://www.everlodge.io/

Telgraf: https://t.me/everlodge


Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail