coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin (BTC) Yatırımcıları Hangi ABD Başkan Adayına Oy Verecek? İşte Güncel Anket...

Bitcoin (BTC) Yatırımcıları Hangi ABD Başkan Adayına Oy Verecek? İşte Güncel Anket Sonuçları!

Paradigim tarafından finanse edilen bir anket Trump'ın olumlu kripto para açıklamalarının kendisine oy kazandırdığını ortaya koydu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD başkan adayları Joe Biden ve Donald Trump kripto parlar konusunda tam iki zıt görüşlere sahip. Trump Bitcoin (BTC) ve kripto paraları desteklerken, Joe Biden kripto para karşıtı açıklamalarda bulunuyor.

Bu da Trump’ın seçimlerde ön plana çıkmasını sağlıyor. Yakın zamanda Paradigim tarafından finanse edilen bir anket Trump’ın kripto yanlısı duruşunun kendisine oy kazandırdığını ortaya koydu.

Paradigm tarafından yapılan bir anket, eski ABD Başkanı Trump’ın kripto para yanlısı son açıklamalarının, kendisine oy verme konusunda isteksiz olan Cumhuriyetçilerin %13’ünü olumlu yönde etkilediğini gösterdi.

Paradigm tarafından finanse edilen anket Echelon Insights tarafından Haziran ortasında 1000’den fazla Cumhuriyetçi seçmenin katılımıyla gerçekleştirildi.

Ankete katılanların %60’ı Kongre’nin kripto işletmelerine yönelik düzenlemelerini destekliyor.

Ek olarak, ankete katılan Cumhuriyetçilerin yüzde 28’i kripto para birimine sahip olduğunu belirtirken, yatırım yapanların genel olarak genç, erkek ve beyaz olmayan demografik gruplardan oluştuğu görüldü.

Paradigm’in baş hukuk müşaviri Katie Biber verilerle ilgili şunları söyledi:

“Anket, Cumhuriyetçilerin kripto para birimine yönelik genel olarak olumlu düşüncesini yansıtıyor ve kripto paranın seçmenlerin karar verme sürecinde kritik öneme sahip olduğunu gösteriyor.

Cumhuriyetçiler kripto paraların cazibesini anlıyor ve net ve öngörülebilir kurallar koymak için kongre eylemlerini destekliyor.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları