Bitcoin Cash

Bitcoin Cash 394 Dolar!

Bitcoin Cash fiyatında artışlar sürüyor.

Bitcoin Cash fiyatında ve piyasa hacminde büyük değişimler var. Kripto para fiyatlarının bu dönemde büyük bir yükseliş gördüğü bilinirken, yatırımcılar son dönemde Bitcoin Cash alımlarının sürekli olarak devam etmesi karşısında durmadan alım yapmayı ve piyasanın durumunun nasıl olabileceğini takip ediyorlar. Bitcoin yakın zamanda çok büyük yükselişler yaşadı ve fiyatındaki bu artışlar Bitcoin Cash yatırımlarının artmasında büyük rol oynadı.

Bitcoin Cash fiyatı bugün 394 dolara yükselirken, piyasa hacmi ise uzun bir aradan sonra 7 milyar dolar seviyesine kadar yükseliş gördü. 7 milyar dolar kadar piyasa hacmine sahip olan Bitcoin Cash normalde 4 milyar dolar veya 5 milyar dolar kadar piyasa hacmine sahipti.

Bir süredir altcoin fiyatları artmaya devam ederken, kripto para yatırımcıları kısa vadede oldukça iyi güç kazanmayı sürdürmekteler. Kripto para birimlerinin değerinin yakın zamana kadar bu kadar büyük bir seviyeyi görmesi beklenmezken, yatırımcıların kısa vadede böylesine büyük bir Bitcoin Cash güncel fiyatı ve piyasa hacmi artışı görmesi piyasaya çok olumlu yansıdı. Bitcoin Cash 400 dolara yükselebilir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı