Bitcoin CashHaberler

Bitcoin Cash hard forkunun kazananı olmadı!

Bitcoin Cash hard forkunun ardından değerlendirmeler başladı.

Bitcoin Cash hard forkunun üzerinden saatler geçti ve şimdiye kadar kazanan bir taraf olmadığı ve kazanan tarafın olma şansının son derece az olduğu belirtildi. Kripto para analistleri ve büyük madencilere göre kripto para savaşlarının belirli bir süre boyunca yapılmasının sonucunda kazanan bir taraf olması mümkün değil. Bunun nedeni olarak ise kripto para madenciliği ve kripto para fiyatlarını etkileyen bu tür savaşların sonucunda kazanan tarafın olmasının mümkün olmayacak olduğu ve her kripto para biriminin çok fazla fiyat değişikliği yaşadığından dolayı kazanmanın mümkünatı olmayacak olduğu yorumları yapılıyor.

Yabancı kripto para değerlendirme sitelerinin yaptıkları analizlere bakılırsa Bitcoin Cash hard forkunun ardından Bitcoin ABC tarafından yapılan işlemler ve diğerleri tarafından yapılan işlemler pek fazla kazanan olmayacak olduğunu, kazananların olursa bile şimdilik bunun gerçek bir kazanan olmayacak olduğunu gösterdiğini belirtti.

SV’ye oranla 30 adet daha fazla blok çıkardığı belirtilen Bitcoin ABC’nin dışında toplamda 171 adet blok çıkarıldığı ve bu sayının bir miktar daha artmasının yakın gelecekte piyasanın ve Bitcoin Cash hard forkunun etkilerini daha iyi göstermeye yardımcı olacak olduğu yorumlarına sebep oluyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu