fbpx
Bitcoin Cash

Bitcoin Cash Yükselmeye Başladı

Bitcoin Cash yükseliş gördü.

Bitcoin Cash fiyatı tekrar yükselişe geçti. Kripto para piyasalarında devam eden yükselişler kripto para yatırımcıları için yakın zamanda beklenmeyen hamleler yaparken, yatırımcılar piyasada yükseliş beklentisi içerisinde. Bitcoin fiyatının düşük bir artış göstermesine karşı kripto para piyasasının en iyi yükseliş gören kripto paralarından birisi konumunda bulunan Bitcoin Cash, bugün %6 değer kazandı. Bu değer kazancı sonrasında Bitcoin Cash yatırımcılarına iyi bir kazanç veremedi ancak piyasanın yükselmesinde rolü oldu.

Piyasa hacminin 180 milyar doların altında kalıyor olmasının sonucu olarak hem hacim, hem kripto para fiyatlarında düşük kalan bir durum var. Bu durumdan çıkmak için yatırımcıların satışlarını durdurarak destek seviyelerine sahip çıkması gerektiğini düşünen analistler, aksi durumda direnç noktalarının kırılmasının mümkün olmayacak olduğunu açıklıyor.

Kripto para piyasasında yükseliş yakın zamanda devam edecek mi yoksa son bulacak mı bunları belirleyecek olan kripto para yatırımcılarının kendisi olacak. Bitcoin Cash fiyatının yükselip yükselmeyeceğini ise bugün %6 değerinde değer kazanan BCH’nin yatırımcıları ve piyasanın genel durumu belirleyecek.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı