Bitcoin Cash

Bitcoin Cash Yükselmeye Başladı

Bitcoin Cash yükseliş gördü.

Bitcoin Cash fiyatı tekrar yükselişe geçti. Kripto para piyasalarında devam eden yükselişler kripto para yatırımcıları için yakın zamanda beklenmeyen hamleler yaparken, yatırımcılar piyasada yükseliş beklentisi içerisinde. Bitcoin fiyatının düşük bir artış göstermesine karşı kripto para piyasasının en iyi yükseliş gören kripto paralarından birisi konumunda bulunan Bitcoin Cash, bugün %6 değer kazandı. Bu değer kazancı sonrasında Bitcoin Cash yatırımcılarına iyi bir kazanç veremedi ancak piyasanın yükselmesinde rolü oldu.

Piyasa hacminin 180 milyar doların altında kalıyor olmasının sonucu olarak hem hacim, hem kripto para fiyatlarında düşük kalan bir durum var. Bu durumdan çıkmak için yatırımcıların satışlarını durdurarak destek seviyelerine sahip çıkması gerektiğini düşünen analistler, aksi durumda direnç noktalarının kırılmasının mümkün olmayacak olduğunu açıklıyor.

Kripto para piyasasında yükseliş yakın zamanda devam edecek mi yoksa son bulacak mı bunları belirleyecek olan kripto para yatırımcılarının kendisi olacak. Bitcoin Cash fiyatının yükselip yükselmeyeceğini ise bugün %6 değerinde değer kazanan BCH’nin yatırımcıları ve piyasanın genel durumu belirleyecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu