Kripto HaberleriBitcoin CashBitcoin Cash Yüzde 25 Yükseldi

Bitcoin Cash Yüzde 25 Yükseldi

Takip et

Biliyoruz, ”kripto para piyasasında bayram mı var?” diye soruyorsunuz. Bayram yok ancak kripto paralar hak ettiği değeri görmeye tekrar hazırlanıyorlar gibi his var. Bitcoin BTC fiyatının artması ile bugün başlayan yükselişler sonucunda kripto paraların değeri büyük oranda artış eğilimi gösterdi.

Bitcoin %15 üzerinde değer kazanırken, Bitcoin Cash ise %25 değer kazandı. Günün en fazla değer kazanan kripto parası Bitcoin Cash olurken, BCH yatırımcıları tekrar gerçek Bitcoin’in BCH olduğunu iddia etmeye başladılar ve piyasa hacminin yükselmesi ile birlikte piyasanın tekrar toparlanmasının BCH’nin hak ettiği değeri bulmasında faydalı olduğunu belirttiler.

Bitcoin fiyatının dışında ilk 100 kripto para biriminden 96 tanesi yükseliş gösterdi ve yeşile döndü. Kripto para fiyatlarındaki bu artışın arkasındaki sebep hakkında henüz kripto para yorumcuları kesin bir neden açıklayamazken, yatırımcılara göre fiyatların yükselmeye başlaması ayı piyasasının sona ermeye başladığına doğru işaret olabilir. Yatırımcıların ayı piyasasının bitmesine yönelik olarak beklentilerinin oluşması piyasa hacminde ve Bitcoin Cash dahil birçok kripto para biriminde gelecekte artış yaşamaları anlamını taşıyor.

Ayı piyasasının henüz bitmediğini düşünen analistler, yakın zamanda tekrar yükselişlerin devam edecek olduğunu ancak birkaç gün sonrası için yükseliş eğiliminin devam edip etmeyecek olduğu konusunda kesin bir ifade vermelerinin mümkün olmadığını belirtiyorlar.

Bitcoin fiyatındaki artış sonrasında Bitcoin Cash fiyatındaki artış piyasa hacmine 20 milyar dolardan daha fazla değer kazandırdı ve Bitcoin piyasa hacmi 18 milyar dolar değişti. Piyasa hacmi ise 64 milyar dolar değişerek son birkaç ayın en büyük değişimini bugün tekrar yaşamış ve birkaç aylık rekorunu tazelemiş oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları