Bitcoin Cash

Bitcoin Cash Yüzde 53 Değerlendi!

Bitcoin Cash fiyatı artmaya devam ediyor.

Bitcoin Cash fiyatında %53 artış oldu. Son 24 saatlik sürede Bitcoin Cash rekorları kırmaya devam ediyor. Bitcoin fiyatının dışında farklı kripto paraların değer kazanması piyasada yatırımcıların ilgisini çekerken, yatırımcılar fiyatların yükselmeye başlaması sonrasında neler olacağını merakla bekliyor. Bitcoin Cash fiyatının bir anda yükselmesi sonrasında %40 değer kazanmasının ardından görünüşe göre yükselişler devam edeceğe benziyor.

Bitcoin Cash fiyatı bugün %53 oranında değer kazandı ve piyasanın en çok kazandırma potansiyeli olan kripto para birimi oldu. Bitcoin yerine Bitcoin Cash tercih edenlerin şanslı olduğunu belirten kripto para analistleri, Bitcoin Cash’ten bu kadar büyük performans beklenmediğini ancak performansın çok iyi arttığı açıkladı.

2 Nisan itibari ile kripto para fiyatları artmaya başladı. Yatırımcılar, binlerce dolar değerindeki kripto para piyasası hacmi artışının ardından tekrar piyasada neler olduğunu anlamaya çalıştı ancak başarılı olamadılar. Yatırımcıların kripto para birimi taleplerinin artması ile birlikte Bitcoin Cash tekrar değer kazanarak %53 değer kazanmış oldu. Yatırımcılara göre Bitcoin Cash bir süre daha değer kazanmaya devam edebilir ve sonrasında düşüş süreci başlayabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu