Bitcoin

Bitcoin.com CEO’su Roger Ver: Bitcoin’i Sorsanız Bilirler, Dash’i Bilmezler

Bitcoin.com CEO'su Roger Ver, kripto para sektörünü özetledi.

Bitcoin.com CEO’su Roger Ver, kripto para sektöründe herkesin kripto para tanımı veya Bitcoin dışında olan Dash benzeri kripto para birimlerinin adını bilemeyebilecek olduklarını ve bunlar hakkında bir açıklama yapamayabilecek olduklarını, Bitcoin hakkında ise bilgi sahibi olan ve bilen insan sayısının daha yüksek olduğunu açıkladı.

Bitcoin hakkında son dönemde olumlu açıklamalar yapması ile gündeme gelen Ver, bir süre önce Bitcoin Cash har forku öncesinde piyasada çok fazla tepki çekmeyen isimdi. Bitcoin Cash hard forkundan sonra çok fazla tepki çekmesi ve gerçek Bitcoin’in BCH olduğu iddialarını gündeme getirmeyerek Bitcoin’i dolaylı olarak tanıyan açıklamaları ile tepkileri biraz da olsa azaltmak istiyor.

Bitcoin bazı insanlar tarafından bilinirken, Dash bilinmeyebilir. Bitcoin ve kripto paraların amacı insanların hükümet ve devletlere bağımlı olmayarak ekonomik olarak bağımsız olmalarına yardımcı olmasıdır. Bitcoin ilk baştan bugüne kadar geçen sürede bu kadar fazla popüler olmasının nedeni de budur. Bitcoin ekonomik bağımsızlık için çok önemli ve kripto paralar bu yönü ile değerlendirilmeli. – Bitcoin.com CEO’su Roger Ver

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu