Haberler

Bitcoin.com CEO’su Roger Ver’den Yeni Açıklama

Dash ve BCH...

Bitcoin.com CEO’su Roger Ver, Bitcoin Cash ve Dash’ın ortak çalışması ile ekonomik özgürlük gelebileceğini savundu. Kripto paraların fiyatının düşüşü ve ayı piyasasının neden bu kadar fazla sürdüğü hakkında yaptığı açıklamalarda Bitcoin Cash hard forkunun ayı piyasasının devamını tetiklemediğini iddia eden ve sürekli olarak kendisinin Bitcoin Cash hard forku konusunda suçsuz olduğunu iddia eden Ver, ”kripto paraların ekonomik özgürlük getirmesi için kripto para birimlerinin ortak olarak çalışması düşünebilir. Bitcoin Cash ortak olarak Dash ile çalışırsa ekonomik özgürlük yaratabilir” dedi.

Ver’e güvenmeyen ve tepki gösteren insan sayısının son dönemde artmış olması nedeniyle bu düşüncesinin kabul edilemeyecek olduğunu iddia eden kişi sayısında ise artış var.

Kripto paralar ekonomik özgürlük getirebilir mi?

Kripto paralar, devletlerin izin verdiği ölçüde ekonomik özgürlük getirebilir. Kripto paraların yasaklanması gündeme gelebilir ve her ülke aynı kararı uygulamak zorunda olmadığı gibi, bazı ülkeler ekonomik kripto para özgürlüğüne karşı çıkabilir. Nitekim Hindistan’da bir vatandaş bile artık kripto para kullanamıyor ve kullanması durumunda ekonomik özgürlüğü ve banka hesabı elinden alınıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu