BitcoinHaberler

”Bitcoin Daha Fazla Düşebilir”

Erken yatırımcı olarak tanınan Ran Neu-Ner, Bitcoin fiyatında daha fazla düşüş olmasının olası bir durum olduğunu ve beklenen bir gelişme olduğunu belirtti. Yatırım yapan kullanıcıları uyaran Ran Neu-Ner, paralarının değerini iyi bilmeleri uyarısında bulunarak yatırımlarını yaparak düşüş ve yükseliş oranlarını iyi değerlendirip bunun sonucuna göre yapmaları uyarısında bulundu.

Kripto para piyasası hacminde düşüşler olmasının normal karşılanması gerektiğine değinerek sözlerini sürdüren Ran Neu-Ner, yatırımların dikkat etmesi gerektiği konulardan bir tanesinin ilk önce 6250 dolar, daha sonra 5900 dolar seviyesine kadar düşebilecek olduğu tahmin edilen Bitcoin’in bu düşüş döneminde panik yaparak yatırımların elden çıkarılmaması konusunda dikkatli olmasını önerdi.

Dikkat Edilmezse Zarar Edebilirler

Yatırım yapan kullanıcıların dikkatli hareket etmemesi durumunda çok büyük zarar edebilecek oldukları uyarısında bulunan Ran Neu-Ner, dikkatli şekilde piyasayı takip eden, yatırımlarını iyi değerlendiren kullanıcıların ise zarar etmeden yatırımlarından kar elde edebilecek olduklarını açıkladı. Bitcoin düşüş yaptığı sürece yatırım yapan kullanıcıların bu durumdan rahatsız olmaları çok normal karşılanırken, bazı yatırımcıların ise bu durumdan dolayı bir daha Bitcoin yatırımı yapmayacaklarını belirtmesi moral bozukluklarına sebep olan bir etken.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu