Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Destekçisi Roger Ver'den İddialı Ethereum Açıklaması! "Lider Olacak!"

Bitcoin Destekçisi Roger Ver’den İddialı Ethereum Açıklaması! “Lider Olacak!”

Bitcoin destekçisi Roger Ver'den Ethereum açıklaması geldi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin’in erken dönem destekçilerinden ve Bitcoin Cash‘in kurucusu olan Roger Ver’den kripto para piyasasına dair önemli açıklamalar geldi.

“Bitcoin Jesus” lakabıyla bilinen Roger Ver, “Show Me The Crypto” isimli podcastte Ethereum‘un küresel kripto kabulünde öncü olacağını savundu.

Küresel kabul noktasında Bitcoin’in değil ETH‘nin yeni yatırımcıları kriptoya yönlendireceğini belirten Roger Ver şunları söyledi:

“Ethereum, Bitcoin ile karşılaştırıldığında en büyük piyasa değerine sahip olmasa da, dünya çapında benimsenme konusunda Ethereum’un lider olduğunu düşünüyorum.”

Ethereum Sanal Makine uyumlu (EVM) blok zincirlerinin ve Polygon gibi katman-2 ölçeklendirme çözümlerinin yükselişinden övgüyle bahseden Roger Ver, bunların yükün bir kısmını ETH ana ağından alarak ağa yardımcı olduğunu söyledi.

“Birçok açıdan Vitalik Buterin’e teşekkür edilmesi gerekir. Zira akıllı sözleşmeler konusunda anlaşmazlıklar Vitalik Buterin’i Ethereum’u geliştirmeye itti.

Bitcoin çekirdek geliştiricileri ile Buterin arasında bir savaş olmasaydı akıllı sözleşmelerin hepsi Bitcoin’in üzerine inşa edilmiş olurdu.

Bu nedenle Bitcoin çekirdek geliştiricileri Vitalik’ten nefret ediyor.

Ancak Buterin’i Ethereum’u oluşturduğu için tebrik etmek isterim.

Aslında sadece tebrik etmek de yetmez. Dünyayı daha iyi bir yer yaptığı ve hatta insanlığı bir adım daha ileri götürdüğü için teşekkür de etmemiz lazım.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay