Bitcoin

Bitcoin Dolandırıcılarının Yeni Adresi: COVID-19 Siteleri

COVID-19'u kullanan dolandırıcılar birçok insanı kandırıyor.

COVID-19 nedeniyle çok sayıda insan dolandırıldı ve dolandırılmaya devam ediyor. Milyarlarca dolar değerindeki siber saldırıların oranı her geçen gün artarken, özellikle de kripto para birimleri söz konusu olunca daha büyük siber saldırılar görmek mümkün.

Kripto para birimi yatırımcıları özellikle de son dönemde yaşanan gelişmeler doğrultusunda çok sayıda güvenlik önlemleri alınmasına rağmen para kaybederken, siber saldırganlar her geçen gün yatırımcıları nasıl kandırabilecek olduklarının yollarını buluyorlar.

Özellikle COVID-19 aşısı satışı, COVID-19 tedavisi, COVID-19 testi gibi internet siteleri açan ve buralardan kripto para ile ödeme talep eden dolandırıcılar sahte sipariş ekranından sipariş aldıktan hemen sonra kayıplara karışıyorlar ve kullanıcılar özellikle karanlık internette paralarını geri alamıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu