Haberler

Bitcoin, Dolardan Çok Arandı

Google Trends sonuçlarına tepki!

Google Trends sonuçlarında ”Bitcoin satın al” aramasının ”Dolar satın al” aramasına göre çok daha fazla arandı. Arama sonuçlarında kripto paraların dolardan daha fazla aranması hakkında yabancı bir internet sitesinde yapılan paylaşımda ise kripto para birimlerinin daha çok aranmasına tepki gösterildi. İnternet sitesinde, dolardan daha çok kripto paranın aranmasının kripto paralar çok tercih ediliyor diye değil, sadece merak nedeniyle çok fazla arandığını iddia eden üyeler, ”dolar aramasının az olmasının sebebi herkesin artık doları nasıl alacak olduğunu biliyor olması ve Google’a gerek olmaması. Kripto para almak için ise Google’a ihtiyaç var ve mecburen Google’da arama yapmak gerek” dedi.

Google’da Bitcoin arandı

Google’da en çok ‘Bitcoin nasıl alınır’ diye arama yapılması ve ”dolar nasıl alınır” aramasına göre çok daha fazla aranmış olmasının sebebi hakkında birçok kişi kendi düşüncesini yazdı ve kripto paraların yeterince ilgi görmese de aramaların bu kadar fazla olmasının doların egemenliğini bitirebilecek olan bir sonuç olduğunu iddia etti. Google Trends aramalarının otomatik olarak oluşturulduğu bilinmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu