AltcoinHaberler

Bitcoin Düşerken Bu Altcoin Yüzde 821’lik Artış Kaydetti!

İşte, son 24 saatin en çok değer kazanan ve kaybeden altcoinleri!

Kripto piyasası haftanın ilk gününü değer kayıplarıyla başlattı. Özellikle Bitcoin, geçtiğimiz yıl yaşadığı muhteşem ATH’sinin ardından sürekli bir düzeltme silsilesine maruz kalmış halde ilerliyor.

Pandemi kaynaklı ekonomik krizin etkileri birçok alanda görülmeye devam ederken yatırımcılar özellikle kripto varlık yatırımları konusunda temkini elden bırakmıyorlar. Bu da Bitcoin’in 45 bin doları aşmasına önemli bir engel oluşturmuşa benziyor.

Sadece Bitcoin değil, Ethereum, BNB ev Solana gibi diğer büyük kripto paralar da düşüş odaklı eğilimlerini sürdürüyorlar. Ancak büyük oyuncular kan kaybederken bazı coinlerde işler tıkırında gibi görünüyor.

Haberimizin yazıldığı an itibarı ile CoinMarketCap verilerine göre küresel kripto piyasa değeri 2.04 trilyon dolara sahip. Son 24 saatte %1,63’lük bir düşüş yaşandı ancak haftalık grafiklere bakıldığında küresel kripto hacmi daha fazla yatırımcının sahip olduğu coinleri elden çıkarmasıyla geçtiğimiz gün önemli ölçüde yükseldi.

Günün yıldızı ise %817.25’lik değer artışı ile Thoreum oldu. CoinMarketCap listesinde 2909. sırada yer alan coin adeta şaha kalktı ve 0.1131’e yükseldi. MiniTesla ve NFTmall ise günün diğer iki gözde coini olarak kayıtlara geçti. Söz konusu iki altcoin %200’den fazla değer artışı yaşadı. Avaxtars Token, Cycle Finance ve BarterTrade ise %200’e yakın değer artışları yaşayarak göz dolduran ve umut vaat eden coinler arasında yer aldı.

Son 24 saatte en çok değer kaybı yaşayan coin ise %92.89’luk düşüşle Pomeranian oldu. Söz konusu coini %88, 73 ve 60’lık düşüşlerle KirbyX, Kuai Token ve Devil Finance izliyor.

*Son zamanlarda ciddi yükselmiş olan coinlere yatırım yapmak yüksek risk içerir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu