AnalizBitcoin

Bitcoin’in 8 Bin Dolara Düşeceği İddiasını Tutturan Analist Konuştu: Düşüş Bitti Mi?

Bitcoin 10 bin dolar seviyelerinde iken çoğu analist fiyatın düşüş yaşamasını beklemiyordu. Hatta 10.000 dolar altına bir daha gerileme olmayacağını iddia eden çoğu analist 20 bin dolar rekorunun yakın zamanda görüleceğini iddia ediyordu. Ancak bu süreçte yükseliş iddialarının olması aksine düşüş olacağını ifade eden ve Bitcoin’in 8.000 dolar seviyesine kadar gerileyeceğini tahmin eden algoritma BurgerCrypto, bu tahminini tutturmuş oldu.

Yeni bir tahmin yürüten BurgerCrypto, Bitcoin’de düşüşün bittiğini ve Kasım ortalarında yükselişlerin görüleceğini ifade etti. Her ne kadar Bitcoin ile ilgili yapılan tahminlerin doğruluğu kesin olmasa da çoğu analist bu dönemde yükseliş olmasını bekliyor.

Genel olarak Kasım ayından başlayarak Bitcoin’in yükseliş trendine gireceğini savunan analistler, Mayıs 2020’de olması beklenen Bitcoin yarılanma olayı sebebiyle yükselişlerin hızla devam edeceğini ve 2020 içerisinde 60 bin dolar seviyelerine kadar yükselişlerin olabileceğini ifade ediyor.

Bitcoin için özellikle içinde bulunduğumuz dönemde birçok tahmin yazılıp çiziliyor. Bunların hangisinin gerçekleşecek olduğunu önümüzdeki dönemde göreceğiz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu