Bitcoin

Bitcoin Fiyatı Yükselmeye Mi Hazırlanıyor?

Bitcoin fiyatında yeniden bir yükseliş hamlesi olabilir mi?

Bitcoin fiyatı son günlerde değer kaybediyor. Yatırımcılar 8.000 dolar altında kalan fiyat nedeniyle dip fiyat üzerinden alım yapmak isterken, beraberinde kripto para yatırımcılarını uyaran kripto para analistleri de fiyatların daha çok düşebilecek olduğunu düşünüyorlar. Bitcoin sahibi olacak yatırımcıların dip fiyat konusunda beklentileri 7.000 dolar seviyeleri iken, analistler ise 6.000 dolara işaret ediyorlar.

Bitcoin fiyatının yükselmesini isteyen yatırımcılara rağmen, balinalar fiyatların daha çok düşebilecek olduğu eylemler içerisine girebilir.

Bugünlerde 7.000 dolarlı seviyelerden yatırım uzun vadeli olarak değerlendirilebilir. Ancak kısa vadeli Bitcoin yatırımcıları yakın vadeli yatırımlarda bu fiyat seviyesinde daha dikkatli olmalı ve uzun vadeli yatırımlara daha fazla dikkat etmeliler. Aksi durumda kayıplar daha fazla olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu