Kripto Para

Bitcoin Düşüşe Doymuyor!

Bitcoin düşüşe doymak bilmezken, beraberinde diğerlerini de getiriyor.

Bir süredir yükseliş eğiliminde olan ancak son günlerde tekrar düşüş eğilimi göstermeye başlayan Bitcoin, kripto para sahiplerine zor günler yaşatıyor. Trilyonlarca dolarlık piyasa hacmine ulaşmasının önündeki en büyük engellerden bir tanesi olarak görülen ve kripto para fiyatlarını domine ettiği bilinen Bitcoin, baskı ve alım taleplerine bağlı olarak yaşadığı düşüşlerinde oldukça kritik günleri atlatmayı başarmış gibi görünse de henüz kritik günlerini atlatmışa benzemiyor.

Varlıklı yatırımcı çıkıyor

Varlıklı yatırımcıların piyasadan artık ümitlerinin kalmadığını belli ederek satışlar ile çıkış yapmaya başlaması ve 1.000 dolar seviyesinden alım yapanların satışlarının artması ile birlikte, yatırımcılar kripto para alımlarında talepleri azalttılar. 3.750 dolar seviyesine tekrar gerileyen Bitcoin, bu yönü ile kripto para borsalarında ani satışların önünü açarken, sadece bununla sınırlı kalmayarak XRP ve LTC fiyatlarında da düşüşlerin sebebi olarak yorumlandı.

  • Bitcoin düşüş yaşadığı sürece kripto para piyasalarının başarılı olması ve yüksek fiyatlara kavuşması beklenemeyecek bir gelişme. Kripto para sahiplerinin bu süreçte çok dikkatli olması gerek ve piyasayı iyi izlemeleri gerekiyor.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu