Bitcoin

Bitcoin Fiyatı Yeniden Düşüyor

Bitcoin fiyatında yeni bir düşüş gündemde.

Pazarın en ilgi çekeni olarak tanınmakta olan ve ilgi gören Bitcoin yeniden düşüşe geçti. 400 dolara yakın değer kaybeden kripto para birimi bugün gün içerisinde 7.800 dolar seviyesinden 7.400 dolara kadar gerileyerek yatırımcılarının yine kaybetmesine neden olurken, birçok yatırımcı bu düşüşün normal olmadığını ve yeniden 6.000 dolarlı fiyat seviyelerinin görülebilecek olduğunu düşünmeye başladı. Bitcoin kısa süre içerisinde yatırımcılarına büyük oranda kazançlar elde ettiremese de uzun vadede bu fiyat seviyesinden yatırım yapılmasını önermekte olan analistlerin sayısı oldukça fazla.

7.000 dolarlı fiyat seviyesinden alım ve satımların ortalama düzeyde olduğunu gösteren çalışmalar mevcut iken, birçok kişi ise 400 dolar kadar fiyat düşüşünün ardında neyin olduğunu merak ediyor. Balinaların bu dönemde daha fazla satış yaptıkları konusunda iddialar mevcut.

Her ne kadar bu son düşüşten sonra birçok olumsuz yorum medyaya yansısa da BTC’nin yıl sonuna kadar 9000 dolar seviyelerini geçebileceği düşünülüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu