Bitcoin

Bitcoin’de Yeniden Düşüş Sinyalleri: 7.150 Dolara Geriledi

Bitcoin bugün gün içerisinde yeniden düşüş sinyalleri oluşturmaya başlamışa benziyor.

Kripto para birimlerinin en büyükleri arasında 1. olan Bitcoin’de sene sonuna kadar ciddi fiyat yükselişleri beklenmese de düşüşlerin bu dönemde yatırımcıları tedirgin ettiği biliniyor. Kripto para piyasasında yaşanan gelişmeler son dönemde giderek daha fazla insanı etkilemeye başlarken, bazı kripto para birimi yatırımcıları ise bu düşüşlerin durmayacak olduğunu düşünmeye devam ediyorlar.

Bitcoin’de beklentiler kısa vadede yükselişe işaret etmiyor olsa da düşüşlerin bir kez daha 6.000 dolarlı fiyat seviyelerini görmesi durumunda balinaların bile piyasayı büyük bir düşüşten kurtaramayabilecek olduğunu düşündürtüyor.

7.150 dolara kadar düşüş gören Bitcoin’in yeniden ne zaman yükseleceği merak edilse de bu dönemde düşüş beklentilerinin tekrardan gündeme gelmiş olması bazı soru işaretlerine neden olmakta.

*Bitcoin güncel fiyatında her zaman için değişimler olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu