Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Düşüyor Olabilir, Sonuçlar İse Muazzam

Bitcoin Düşüyor Olabilir, Sonuçlar İse Muazzam

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bugünlerde Bitcoin fiyatı sürekli olarak düşüyor olabilir. Ardı ardına olumsuz haberler yayınlanıyor, sürekli olarak bu haberler dolayısı ile yatırımcıların ellerinde olan yatırımları saat ve dakika dinlemeden değer kaybediyor olabilir. Bunu engellemenin bir yolu bulunmamasına rağmen hala daha kazanç sahibi olmanın mümkün olduğu gerçeğini es geçmemek gerek. Bitcoin yatırımlarından kar elde etmek bu dönemde dahi mümkün olmakla birlikte kripto paralara sahip olan kişilerin yatırımlarını al ve sat işlemleri yaparak değil, beklemeli satış işlemleri yaparak kar elde etmeleri mümkün.

Bitcoin fiyatı bu sıralar çok oynak olduğundan dolayı aralıklarla fiyatlar artış yaşadığında satışlar yapmak ve tekrar aynı gün içerisinde en düşük seviyede iken geri almak normal al sat işlemleri kadar kar getirmeyecek olsa dahi beklemekten çok daha fazla kar getirecektir.

Yatırımcı İstiyor

Yatırımcıların kar elde etmek için bu ve benzeri seçenekleri denedikleri, en fazla ilgi gören seçeneğin ise al ve sat işlemlerinden elde edilen kar oranı yönünde tercihini kullandı. Yatırımcıların al sat işlemlerinde dikkatli hareket etmesi bu dönemde dahi kazanç sahibi olmayı mümkün kılıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları