Bitcoin

Bitcoin Fiyatında 9.000 Dolar Engeli!

Bitcoin fiyatının 9.000 dolar seviyesini geçemiyor olması yatırımcıların yeni alımlarını engelliyor.

Nexo

Bitcoin fiyatı son dönemde oldukça düşüyor. 10.000 dolardan 8.000 dolara düşen Bitcoin fiyatının ne olacağı ve ne zamana kadar düşüş eğilimi gösterecek olduğu konusu yatırımcılarda soru işaretlerine neden olurken, 9.000 doların bir engel olarak kalması nedeniyle çok sayıda kripto para birimi yatırımcısı yatırım yapmayı düşünmediğini ve 9.000 dolar sonrasında yatırım yapabilecek olduğunu ifade etmekte. Kripto para birimlerinin değeri gün geçtikçe değer kaybederken, bugünlerde yaşanan değer kayıplarını kısa süre içerisinde gidermek mümkün olabilir.

Analistler birden yükselişlerin başlayabilecek olduğunu ve eski fiyat seviyesinin üzerine çıkılmasının mümkün olduğunu ifade ediyorlar. Bitcoin fiyatının yakın zamanda değer kaybetmesine rağmen kısa süre içerisinde kaybettiği fiyat kaybını çıkarabilmesi mümkün olarak görülüyor.

Bitcoin yükselmezse düşüş sürer!

Bitcoin fiyatının yükselmemesi ve bir süre daha 8.000 dolar seviyelerinde kalması durumunda ise yatırımcılar uzu vadeli yatırımları tercih etmedikleri için kısa vadede düşüşler tetiklenebilir. Bu fiyat seviyesinde yapılabilecek olan alımlar yatırımcılar açısından kısa süre içerisinde kazanç olabileceği gibi zarar olarak da geri dönüş yapabilir.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı