Kripto HaberleriAltcoinBitcoin, Ethereum, BNB ve Ripple Fiyatı Bu Borsada Sıfıra Düştü!

Bitcoin, Ethereum, BNB ve Ripple Fiyatı Bu Borsada Sıfıra Düştü!

Takip et

Bitcoin (BTC) bugün 18.756 dolara kadar geri çekildikten sonra yeniden 19.000 doların üzerine çıktı.

Şu sıralar Bitcoin tarafında 19.000 dolar Ethereum (ETH) tarafında ise 1000 dolar seviyeleri korunmaya çalışılırken, MEXC borsasında enteresan bir durum yaşandı.

MEXC borsasında işlem gören Bitcoin, Ethereum, Binance Coin (BNB) ve Ripple (XRP) dahil olmak üzere bütün altcoinlerin vadeli işlem paritelerinde fiyat anlık olarak sıfıra düşüp tekrar eski seviyesine yükseldi.

Bitcoin

Ethereum

BNB

Ripple XRP

Spot piyasalar tarafında böyle bir düşüşün gerçekleşmemesi, oluşan tablonun teknik bir hata veya veri akışında yaşanan bir kesintiyle ilgili olabileceğini düşündürdü.

MEXC tarafından henüz konuya ilişkin bir açıklama gelmezken, yatırımcılar kısa süreli panik yaşadı.

Zaman zaman birçok borsada oluşabilen tablonun, veri akışıyla ilgili bir problemden kaynaklanmış olma olasılığı ağır basarken, bu nedenle yatırımcıların zarar görmediği tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları