Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Fiyatı 10.650 Dolar Fiyatla Alıcı Bulurken Altcoinler Değer Kaybediyor!

Bitcoin Fiyatı 10.650 Dolar Fiyatla Alıcı Bulurken Altcoinler Değer Kaybediyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para birimi yatırımcıları son yılların en zor zamanlarını yaşamıyor olsa da bu zor dönemde fiyatlar sürekli olarak farklılaşıyor ve fiyat değişimleri genelde yatırımcıların tepkisini çekiyor. Kripto para birimlerinin değeri ile ilgili olarak bazı yatırımcılar daha fazla düşüş yaşanmasına normal gözüyle bakarken, bazıları ise tam tersi yükselişlerin olacağını düşünüyor. Kripto para birimlerinin düşüp düşmeyeceği belli olmasa da bugün altcoin fiyatlarında %3.80 civarında bir düşüş var. Ethereum fiyatında %1.9 oranındaki düşüş devam ederken, ilk 10 altcoin kırmızı göstergelere sahip durumda.

Beraberinde Bitcoin fiyatının 10.650 dolar seviyesinden alıcı buluyor olması yatırımcıları kararsızlıkta bırakıyor. Birçok yatırımcı yeni yatırım kararı vermeden hemen önce piyasanın ne durumda olacağını ve piyasada yükseliş olup olmayacağını merak etse de genel görünüm kısa süre içerisinde yükselişlerin yerini düşüşlere bırakabileceği yönünde.

Eğer yakın zamanda kripto para birimlerinin fiyatı düşmeye devam eder ise yatırımcılar bir süre daha bu fiyat seviyelerinden alım yapıp yapmayacakları karmaşası içerisinde doğal olarak kalabilir ve çıkamayabilirler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları