Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 11.250 Dolara Kadar Geriledi!

Bitcoin fiyatında sert düşüş!

Yatırımcıları dün bir anda yeniden 12.000 doları aşması ile sevindiren Bitcoin, bugün ise yatırımcıları büyük bir hayal kırıklığına uğrattı. Çok sayıda yatırımcı dün yükseliş nedeniyle yeni alım yaparken bunun bir “balina eylemi” olduğu iddiası ortaya atıldı.

Bitcoin fiyatındaki 12.000 dolar seviyesinden 11.250 dolar seviyesine düşüş yaşanması soru işaretlerine neden olurken, özellikle de bu düşüşün yeni alım yapan yatırımcılarda hayal kırıklığı oluşturduğu belirtildi.

Yatırımcılar, kısa süre içerisinde ani yükselişler sonrasında bu tür düşüşler olmasının normal olduğunu düşünmüyor ancak analistler, balina eylemlerine bağlı olsun veya olmasın bu tür düşüşlerin özellikle ani yükselişler sonrasında bir anda kar satışlarında patlama yaşanmasına bağlı olarak olmasının doğal olduğunun altını çiziyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu