Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 11.800 Dolara Yükseldikten Sonra 11.673 Dolara Geriledi!

Bitcoin fiyatı bugün borsalarda 11.800 doları gördü.

Lider kripto para birimi Bitcoin’de yaşanan son dakika gelişmeleri piyasaya olumlu yansırken özellikle küçük yatırımcıların ve bazı balinaların beklenmedik ani yükseliş karşısında yaptıkları satışlar ile fiyatı yeniden gerilettikleri iddia edildi.

Akşam saatlerine doğru 11.800 dolara kadar yükselen Bitcoin fiyatı bir anda gerilemeye başladı ve 11.800 dolardan sekerek kademeli olarak 11.700 dolarlı seviyelere ve hemen arkasından 11.673 dolar seviyesine kadar düşüş gösterdi.

Olan bitenin ne olduğunu anlayamayan ve 12.000 dolara yükseliş olacağı hayali ile bekleyen ve karlı olmasına rağmen “daha fazla kar” umudu ile satış yapmayan yatırımcılar neye uğradıklarını şaşırdı.

Yaşanan yükselişin nedeni konusunda çok çeşitli iddialar ortaya atılırken bu yükselişin ABD’den gelen olumlu haberler olduğunu iddia edende vardı, ani balina tuzaklarından bir tanesi olduğunu söyleyende.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu