Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 11.800 Dolardan Sonra 12.000 Dolara Hazırlanıyor

Bitcoin fiyatında tekrar yükseliş başladı.

Kripto paraların en büyüğü ve son dönemin en fazla değer kaybedip en fazla değer kazananları arasında ilk sıradaki kripto parası Bitcoin yatırımcılara son dönemde pek fazla kazandıramamış olmasına karşılık olarak birçok kez yatırımcılar alım talepleri göstermeye devam ettiler. Bitcoin alan yatırımcıların büyük bölümü bugüne kadar sabretti ve kripto para piyasasında yeni yükselişler olacağını tahmin ettiler. Bitcoin fiyatındaki değer artışı bugün %7’nin üzerine çıkarken, bazı kripto para birimlerinde daha büyük oranlara varan yükselişler yaşanmadı değil.

Bitcoin’in kısa vadede 11.800 dolara çıkması 200 dolar daha kazanması durumunda 12.000 doları göreceği anlamı taşıdığı için kripto para birimi yatırımcılarına moral olacak. Bitcoin alanların bu dönemde şanslı oldukları hesaba katılırsa 12.000 dolarda da satışlar yerini yine alımlara bırakmış olarak devam edebilecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu