Bitcoin

Olumsuz Bir Senaryoda Bitcoin Fiyatı 2500 Dolara Düşebilir

Bitcoin fiyatı yakın zamanda eğer en kötü senaryolardan birisi gerçekleşir ise 2.500 dolara kadar gerileyebilir ve yatırımcılar 2 yılın en düşük seviyesini görebilirler.

Nexo

Bir süre önce 1.500 dolara yakın değer kaybeden ve toplamda 3.000 doların üzerinde değer kaybına uğrayan Bitcoin yatırımcılarına kayıplar yaşatmaya devam ediyor. Bitcoin fiyatında bugünde 100 dolar düşüş ardından 200 dolar artış olmuş ve yatırımcılar yeni yatırımlar yapıp yapmamak konusunda fazlası ile kararsızlığa düşmüşlerdi.

Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyeceği konusu soru işareti olsa da birçok yatırımcının beklemediği bir beklenti ortaya atıldı. Cointelegraph kaynağında da kendisine yer bulan analizde, Bitcoin’in en kötü senaryolardan bir tanesinde 5.000 dolara kadar geriler ise 2.500 doları görebileceği iddia ediliyor.

Analistlere göre 2.500 dolara düşüş için Bitcoin satışlarında rekor artışlar görülmesi ve buna bağlı olarak daha büyük oranlarda satışlar yapılması gerek. Ancak 2.500 dolardan önce mutlaka 5.000 dolarlı fiyat seviyelerine düşüş olmalı ve 5.000 dolar öncesinde 6.300 dolar seviyelerine kadar yakın zamanda düşüşler görülmeli.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı