Kripto HaberleriBitcoinOlumsuz Bir Senaryoda Bitcoin Fiyatı 2500 Dolara Düşebilir

Olumsuz Bir Senaryoda Bitcoin Fiyatı 2500 Dolara Düşebilir

Takip et

Bir süre önce 1.500 dolara yakın değer kaybeden ve toplamda 3.000 doların üzerinde değer kaybına uğrayan Bitcoin yatırımcılarına kayıplar yaşatmaya devam ediyor. Bitcoin fiyatında bugünde 100 dolar düşüş ardından 200 dolar artış olmuş ve yatırımcılar yeni yatırımlar yapıp yapmamak konusunda fazlası ile kararsızlığa düşmüşlerdi.

Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyeceği konusu soru işareti olsa da birçok yatırımcının beklemediği bir beklenti ortaya atıldı. Cointelegraph kaynağında da kendisine yer bulan analizde, Bitcoin’in en kötü senaryolardan bir tanesinde 5.000 dolara kadar geriler ise 2.500 doları görebileceği iddia ediliyor.

Analistlere göre 2.500 dolara düşüş için Bitcoin satışlarında rekor artışlar görülmesi ve buna bağlı olarak daha büyük oranlarda satışlar yapılması gerek. Ancak 2.500 dolardan önce mutlaka 5.000 dolarlı fiyat seviyelerine düşüş olmalı ve 5.000 dolar öncesinde 6.300 dolar seviyelerine kadar yakın zamanda düşüşler görülmeli.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları