Kripto Para

Bitcoin Fiyatı 4.000 Dolar Direncini Neden Kıramıyor?

Bitcoin 4.000 dolar direncini kırabilecek mi?

Bitcoin fiyatının ne zaman 4.000 dolar direncini kıracak olduğu merak konusu. Henüz yatırımcılar bu sorularına yanıt bulamadılar ve kripto para fiyatlarının ne zaman rekor kıracak olduğunu merakla düşünüyorlar. Kripto para borsalarında her gün milyarlarca dolarlık işlemler yapılıyor olmasının nasıl 4.000 dolar direncinin kırılmasını engellediğini merak eden kripto para yatırımcılarının çoğu, kripto para 4.000 dolar direncinin kırılmasının en önemli meselelerden bir tanesi olacağına inanmakta. Kripto para birimlerinin bugünü ve yarını için henüz 4.000 dolar direncini ne zaman geçecek olduğunu bilen analist ise yok. Sadece tahminler var. Bitcoin fiyatının 4.000 dolar direncini kırması tüm kripto para piyasasına olumlu olarak etki edeceği için yatırımcılar, hemen 4.000 dolar direncinin geçilmesinin rekor fiyat için zamanın daha kısa kalmasına yarar sağlayacak olduğunu düşünüyorlar.

Kripto para birimlerinin geleceği buna bağlı

Kripto para birimlerinin geleceği Bitcoin fiyatına tamamen bağlı olduğundan dolayı yatırımcılar Bitcoin 4.000 dolar direncinin kırılması için yatırımcılar alım talebi olmasını ve alım taleplerine bağlı olarak kripto para fiyatlarının yükselmesinin her an 4.000 dolar direncinin aşılmasında rol oynayabilecek olduğunu düşünüyorlar.

Bitcoin fiyatının 4.000 dolar direncini geçmesi ve 4.000 dolar direncinden sonra 5.000 dolar seviyesini görmesi ile kripto para piyasalarında yaşanacak olan değişimin ne kadar farklı olacak olduğu, ne kadar süre sonra Bitcoin fiyatının dengelenecek olduğu yatırımcıların merak konusu. Yatırımcılar, kripto para fiyatlarının yükselmesi için en önemli seviye olarak gördükleri 4.000 dolar seviyesinin bu ay içerisinde olmasa da gelecek Mart ayında yükselmesinin her an mümkün olabileceğini düşünüyorlar. Bitcoin fiyatının yükselmesi en fazla büyük yatırımcılara bağlı olduğundan kripto para borsalarında yapılan büyük alım ve satım taleplerinin önemi çok büyük.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu