fbpx
Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 4.000 Doların Altına Geriledi

Bitcoin 4.000 dolar altına geriledi

Bitcoin fiyatı bugün tekrar 4.000 dolar sınırının altına geriledi. Bir süre önce fiyatının yükselmesi ile yatırımcılara umut veren Bitcoin, bu yönü ile yatırımcılarından tepki görürken, fiyatının birkaç saatte 4.000 dolar sınırından düşmesi ve 400 dolardan daha fazla kayıplar yaşaması yatırımcıların tekrar piyasadaki yatırımlarını satmalarına ve buna bağlı olarak Bitcoin piyasa hacmi ile fiyatında düşüşlere sebep oldu.

Bitcoin fiyatındaki değişimlerin piyasada ve bizim üzerimizde yaşatmış olduğu endişeler sürekli olarak artış eğiliminde. Bizler 4.000 dolar sınırından düşeceğini beklemiyorduk ve yatırımlarımızın daha fazla değer kazanabilecek olduğunu düşünüyorduk.

Bitcoin 4.000 dolar altına gerilemesinden dolayı piyasada tüm kripto paraların fiyat ve piyasa hacimlerini etkiliyor. Bitcoin fiyatındaki en ufak düşüş yatırımcılara binlerce dolarlık kayıp ve beraberinde piyasada milyarlarca dolarlık piyasa hacmi kaybına sebep olarak değer kayıpları ile sonuç bulabiliyor. Bitcoin Cash ve Bitcoin fiyatındaki değişimlerden sadece Bitcoin fiyatındaki değişim piyasada belirli piyasa hacmi ve yatırım fiyatı kaybına sebep olabiliyor veya tam tersi yükseldiğinde diğer kripto para birimlerini etkileyebiliyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box