BitcoinHaberler

Bitcoin Fiyatı 6.550 Dolara Kadar Geriledi!

Bitcoin fiyatı gece saatlerinde ciddi şekilde satış baskısı ile karşılaştı.

Bitcoin son 24 saat içerisinde 7150 dolar seviyelerine kadar yükseliş yaşamış olsa da haftalık kapanışını 6900 dolar seviyesinde yaptı. BTC’nin hece saatlerine kadar yaşadığı bu fiyat kaybı ilerleyen saatlerde de etkisini sürdürdü ve fiyat son günlerin en düşük seviyelerini gördü.

An itibarı ile bazı borsalarda 6550 dolar seviyelerine kadar gerileyen BTC fiyatı böylelikle son 12 günün en düşük fiyat seviyesini görmüş oldu. Yayın saatine göre fiyat 6650 dolar seviyelerine kadar toparlamış olsa da günlük kayıp daha şimdiden yüzde 3 seviyelerini geçti. Öte yandan Yeni haftaya düşüşle başlayan fiyatın ilerleyen günlerde daha fazla düşebileceği öngörülüyor.

Daha önce birçok analizimizde de mayıs ayında gerçekleşecek olan Bitcoin halving olayı sebebiyle riskli aylarda olduğumuzu ifade etmiş ve fiyat düşüşleri konusunda uyarılarda bulunmuştuk.

Piyasanın genel durumuna bakıldığı zaman ise genel market hacmi 190 milyar dolar seviyelerine gerilemiş durumda. Öte yandan piyasadaki BTC hakimiyeti de yüzde 64 seviyelerinde.

Bitcoin fiyatını anlık olarak sitemizden takip edebilirsiniz: Bitcoin fiyatı

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu