Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 6450 Dolardan Sonra 6700 Dolara Yükseliş Yaşadı!

Bitcoin 6450 Dolardan Sonra 6700 Dolara Yükseliş Yaşadı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para birimi Bitcoin’de beklenmedik gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Kripto para birimi yatırımcıları son günlerde değeri iyice düşen fiyatlar dolayısı ile çok fazla problemler ile karşı karşıya kalırken, yatırımcıların bir kısmı ise 6.000 dolara kadar gerileme beklentisinin gerçek olabileceğine inanıyor.

Bitcoin birkaç saat önce 6.450 dolar seviyesine kadar düşerken, bu düşüşten birkaç dakika sonra ciddi alım talebi ile karşılaştı ve 6700 dolara kadar bir yükseliş oldu. Daha önceki yazılarımızda da 6450 dolar seviyesinin en önemli destek ve dip nokta olduğunu ifade etmiştik.

Düşüş Olacak Mı?

6450 dolar seviyesinden seken BTC fiyatı, şu an için 6650 dolar seviyesinde işlem görüyor olsa da tehlike henüz geçmiş değil. Uzmanlar günlük kapanışlarda 7000 doların üzerine çıkılmadan büyük düşüş risklerinden kurtulmanın mümkün olmadığını ifade ediyor.

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları