Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 7.200 Doların Üzerinde Seyrediyor!

Bitcoin fiyatında bugün beklentiler 7.000 doların üzerinde olsa da 7.200 dolar yatırımcılar için riskli bir seviye olarak görülüyor.

6.900 dolara her an düşme imkanı olmasa bile bir grup piyasadaki yatırımcının korktuğu 7.200 dolar seviyesi bugün ortalamasını koruyor. 7.200 dolardan kendisine alıcılar ve satıcılar aramayı sürdüren Bitcoin ise kısa vadede 700 doların üzerinde bir artış görerek kısa vadeli yatırımcılarına oldukça iyi bir kazanç getirmişe benziyor.

Kripto para birimi sahibi olan birçok yatırımcı 7.200 doladan yatırım yapıp yapmaması gerektiği konusunda soru işaretlerine yanıt ararken, bazıları ise 7.200 doların alım için uygun bir seviye olduğunu düşünüyor. Ne zaman yükseliş olacağı veya ne zaman düşüş olabileceği kesin olarak bilinmiyor olsa bile bu dönemde satışlar için uygun bir hamle olmayacağı kesin. Bitcoin’de beklentiler kısa vadede 7.500 doların üzerinde olabileceği gibi 7.000 doların altına da düşebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu