Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 7.700 Dolara Düştü: Sıradaki Hedef Ne? Düşüş Devam Edecek Mi?

Bitcoin fiyatı ile ilgili 7.200 dolar beklentisi hızla artıyor.

Kripto para birimi yatırımcısı çok sayda kimse kısa süre içerisinde beklenmedik değer kaybına maruz kalan Bitcoin’in daha ne kadar süre ile değer kaybedecek olduğu sorusuna yanıt aramaya başladı. Çok sayıda yatırımcı için bugün 1.200 doları geçen düşüşler nedeniyle piyasada karar vermek oldukça zorlaştı.

Bitcoin’in yeniden değer kazanması bu dönemde beklenmiyorken, en yakında olan ihtimal ise fiyatların daha da değer kaybederek 7.700 dolardan 7.300 dolar seviyesine kadar düşmesi yönünde. Güncel destek noktaları 7700, 7350 ve 6950 dolar olurken uzmanlar bu seviyelere dikkat edilmesi gerektiğini vurguluyor.

Piyasadaki düşüşlerin sadece Bitcoin kanadında olmadığı ve dünya genelinde en büyük borsaların da gün içerisinde yüzde 5 ila 7 arasında düştüğü dikkatlerden kaçmıyor. Öte yandan petrol fiyatı düşüş rekoru kırarken piyasalardaki bu karamsar ortam, kripto para piyasasını da yakından etkiliyor.

İlgili Haber
Haftalık Kripto Para Analizi - Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC), Stellar (XLM)
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu