Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 8.190 Dolara Yükseldi

Bitcoin fiyatında yeniden bir yükseliş var.

Birkaç gün içerisinde sadece düşüş ve yükselişler arasında git gel yaşayan Bitcoin bugün yeniden yükseldi.

8.200 dolara kadar yaklaşan kripto para biriminin değerinin 8.190 dolardan sonra yeniden 8.200 doları görebileceği görüşü etkili oldu. Yatırımcılar mevcut durumda yeniden kısa vadeli yatırımlar yapabileceklerine değinmeye başlarken, bazı yatırımcılar ise ellerindeki kripto para birimlerinin daha fazla değer kazanacağını ve orta vadeli yatırımın daha iyi olabileceğini düşünüyor.

7600 dolar seviyelerinden seken fiyat tekrar kendini 8000 dolar üzerine çıkarmasıyla yatırımcılara daha güvenli bir ortam sundu. 8200 dolar direncinin kırılması durumunda yükselişlerin devam etmesi düşünülüyor.

Öte yandan Bitcoin fiyatında yükseliş kısa süre içerisinde 8.200 doları da geçebilecek olsa da, kısa vadede yatırımcıların olası düşüşlere karşı da hazırlıklı olması öneriliyor.

Bitcoin’de bugün için 8.200 dolar görülürse bir sonraki adımın 8.500 dolar olabileceği konuşuluyor. Yatırımcılar ise kısa vadede 8.500 dolardan daha yüksek beklenti içerisinde olduklarını belirtiyorlar.

Bitcoin fiyatını anlık olarak sitemizden takip edebilirsiniz: bitcoinsistemi.com/fiyat-takibi/BTC/bitcoin/

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu