Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 9.100 Dolardan Alıcı Buluyor!

Bitcoin fiyatı 9.100 dolar seviyesinden alıcı bulmaya başladı.

Nexo

Bitcoin fiyatında son dönemde beklenen olmadı. Yatırımcılar ellerindeki kripto paraları daha fazla arttırma yoluna giderken, bir tarafta ise bazı kripto para birimi yatırımcıları kazançlarının düşebilecek olduğunu ve daha çok kazanç elde etmeye başlayabilecekleri arasında git geller yaşadılar. Bugün 9.100 dolardan alıcı bulan Bitcoin kısa vadede yatırımcılara yükseliş gösteriyor olsa da her an düşüş eğilimi içerisine girmesi de mümkün. Zira birçok kripto para birimi yatırımcısı kazançlarının daha çok düşebilecek olduğunu ve daha fazla para kaybedebileceklerini düşünerek ellerindeki kripto paraları satış yapıyorlar.

Bitcoin’in fiyatının 10.000 doları görebilmesi için gerekli olan gelişme balinaların yapacakları alım eylemlerine bağlı olsa da yatırımcılar fiyat düşüşleri ve yükselişleri ile ilgili olarak bu dönemde beklediklerini bulamayabilirler.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı