Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 9.100 Dolardan Alıcı Buluyor!

Bitcoin fiyatı 9.100 dolar seviyesinden alıcı bulmaya başladı.

Bitcoin fiyatında son dönemde beklenen olmadı. Yatırımcılar ellerindeki kripto paraları daha fazla arttırma yoluna giderken, bir tarafta ise bazı kripto para birimi yatırımcıları kazançlarının düşebilecek olduğunu ve daha çok kazanç elde etmeye başlayabilecekleri arasında git geller yaşadılar. Bugün 9.100 dolardan alıcı bulan Bitcoin kısa vadede yatırımcılara yükseliş gösteriyor olsa da her an düşüş eğilimi içerisine girmesi de mümkün. Zira birçok kripto para birimi yatırımcısı kazançlarının daha çok düşebilecek olduğunu ve daha fazla para kaybedebileceklerini düşünerek ellerindeki kripto paraları satış yapıyorlar.

Bitcoin’in fiyatının 10.000 doları görebilmesi için gerekli olan gelişme balinaların yapacakları alım eylemlerine bağlı olsa da yatırımcılar fiyat düşüşleri ve yükselişleri ile ilgili olarak bu dönemde beklediklerini bulamayabilirler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu