Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 9.350 Dolara Geriledi

Bitcoin'de yatırımcılar beklemedikleri sonuçla karşı karşıya...

Bitcoin fiyatı 100 dolar geriledi. Yatırımcılar gün içerisinde 9.000 dolar seviyesine düşüş beklentisi olduğunu sabah saatlerinde dile getirirken, bazı yatırımcı grupları ise 9.500 dolara yeniden yükseliş için umut olduğunu söyledi. Bitcoin analistleri bu dönemde 9.000 dolar seviyesine düşüşün mümkün olduğunu, kısa ve uzun vadeli yatırımcıların düşüş ve yükselişlerden olumlu etkilenebilecek olduklarını ifade etmeye başladılar.

Bitcoin’i düşüren sebeplerden bir tanesinin bugün Çin yönetiminin piyasaya 22 milyar dolar pompalaması neden olarak gösterilirken, Çin’de yaşanan corona virüs salgınının ülkedeki vatandaşları kripto para birimlerinden uzak tuttuğu belirtildi.

Wuhan’da yaşayan bazı insanların internet erişiminde problemlerle karşı karşıya kaldığı, bu bölgede yaşayan insanların kripto para yerine nakit varlıklara son dönemde daha fazla eğilim gösterdikleri belirtildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu