Ana SayfaBitcoinBitcoin Fiyatı 9.600 Dolara Düştü!

Bitcoin Fiyatı 9.600 Dolara Düştü!

Takip et

Bitcoin fiyatı bugün gün içerisinde düşüş eğilimine geçti. Bitcoin fiyatındaki değer kayıplarının bir süre devam etmesini bekleyen Bitcoin yatırımcıları, bu seviyeye düşüş olmasını ise dünden bekliyordu. Dün 11.000 dolar seviyelerine geri dönüş sürecinin zor olacak olduğu ve kripto para piyasasının daha fazla düşebilecek olduğunu düşünen Bitcoin yatırımcıları görünen o ki bugün haklı çıktı.

Bitcoin fiyatındaki değer artışlarının ve değer düşüşlerinin yatırımcılara her zaman olmasa bile genellikle alım fırsatı yaratabilecek seviyeler oluşturuyor olması, piyasa açısından umut ve heyecan verici gelişmelerden sadece birisi.

Bitcoin ve kripto para birimlerinin değeri son dönemde düşüyor olabilir ancak kısa vadede bu düşüşlerin geri dönüşünün daha yüksek fiyat seviyelerine sıçrama ile geri dönüş yapabilecek olduğu tahmin ediliyor. Bitcoin fiyatındaki 9.600 dolara düşüş sürecinde en etkili nedenlerden birisi de son dönemde yatırımcıların kripto paralar için yapılan yorumlara dikkat ederek piyasada satış süreçlerine gaz vermeleri ve bunun eseri.

*Bitcoin fiyatındaki değer kaybının ne kadar devam edeceği yine yatırımcılar ve balinalara bağlı olarak değişecek bir süre zaman alabilecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları