Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 9.700 Dolarının Altına Düştü!

Bitcoin fiyatında yeni bir gelişme daha yaşandı.

Kripto para birimlerinin değeri son 2 gün içerisinde büyük düşüşlerle karşılaştı ve yatırımcılar kayıplarını ne zaman kurtarabileceği hakkında merakla beklemeye başladılar. Ancak kripto para birimi yatırımcılarının bugünlerde yaşadığı büyük kayıplar sürekli olarak gündeme gelirken, yatırımcıların büyük bölümünün 9.700 doların altına düşen Bitcoin fiyatı nedeniyle endişeleri de çok fazla artış eğilimi gösterdi.

Bitcoin güncel fiyatı 9.670 dolardan kendisine alıcı bulmayı denerken, çok sayıda kripto para yatırımcısı karar vermekte zorlanıyor ve bu seviyeden satış yapanların sayısı alım yapanların sayısına göre daha fazla.

Altcoin fiyatlarının yükselmesinden sonra %10’ların üzerinde değer kaybetmesi ile beraber Bitcoin fiyatı bugünde düşüş eğilimi göstermeye devam ediyor. Fiyatın kısa süre içerisinde yükselmesi ise beklenmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu