Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 9.900 Doları Gördü – 10 Bin Dolara Son 100 Dolar!

Bitcoin fiyatı hızla yükselmeye devam ediyor.

Bitcoin fiyatı gün içerisinde yükselişlerine devam etti. Daha önceki analizimizde 9500 doların önemli bir direnç seviyesi olduğunu ve bu seviyenin kırılmasıyla ciddi yükselişler görülebileceğini ifade etmiştik.

Bugün tam da böyle oldu. 9.500 dolar seviyesi geçildikten sonra BTC yukarı yönlü hareketlerini sürdürdü ve 9.900 dolar seviyesine kadar yükseldi. Bu seviyelerden sonra 10.600 dolar seviyelerinin görülebileceği tahmin ediliyor ancak bir düzelme hareketi olabileceğini de unutmayarak hareket etmek çok önemli. Zira halving öncesi baskının olduğu şu zamanda panik ile alım satım yapmamak gerekiyor.

Güncel olarak 9350 dolar seviyeleri yeni destek seviyesi olurken günlük kapanışta bu seviyenin üzerinde kalınması trend yönünün hala “yukarı” olacağını belli edecektir.

Genel kripto para piyasa hacmi 265 milyar doları geride bırakırken BTC hakimiyeti ise yüzde 69 seviyelerine dayanmış durumda. Tüm piyasanın yönü Bitcoin’e döndüğü için altcoinlerdeki ciddi gerileme dikkatlerden kaçmıyor. Altcoin boğasının BTC hakimiyeti yüzde 60 seviyelerine gerilemesinden sonra olması bekleniyor.

Bitcoin fiyatını sitemizden anlık olarak takip edebilirsiniz: Bitcoin fiyatı

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu