Bitcoin

Bitcoin Fiyatı Bu Kısa Tarihte 397.000 Dolara Yükselecek!

Crypto Research Report tarafından yayınlanan rapora göre Bitcoin fiyatı 397.000 dolara yükselecek.

Lider kripto para birimi Bitcoin ile ilgili olarak Crypto Research Report tarafından yayınlanan bir rapora göre 2030 yılında kadar BTC’nin fiyat olarak 400 bin dolara kadar yanaşacak olduğu ve tam 397 bin dolar seviyesini göreceği iddia edildi.

Bugün için 9.000 dolar seviyelerinde hareket eden ve son dönemde sürekli olarak düşüş ve yükseliş eylemleri arasında git geller yaşayan Bitcoin’in bu kadar kısa süre içerisinde 397 bin dolara çıkıp çıkmayacağı ise merak uyandırıcı oldu.

Yatırımcılar, özellikle de 2030 yılına kadar 10 yıl içerisinde böylesi binlerce kattan daha yüksek bir yükselişin mümkün olup olmadığını düşünmeye başladılar. Bazı kripto para birimi analistleri 10 yıl içerisinde böyle bir yükselişi mümkün görmezken, bazıları ise 1 milyon dolar tahminini bile sürdürmeye devam ediyor.

Ancak son dönemde geçmişte çok iddialı Bitcoin fiyat tahminleri yapan ünlü analistler bile 100 bin dolarlı tahminlerinin bile sadece “dikkat çekmek” amacı ile yapıldığını itiraf etmeye başlamış durumdalar. Zira artık bu doğru olmayan ifadeleri tepki çekiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu