Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatı Düşecek Mi?

Bitcoin Fiyatı Düşecek Mi?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bugünün en çok aranan gündem konuları arasında Bitcoin fiyatının 9 bin dolardan daha yüksek bir seviyeye yükselmesi ve fiyatının 2019 yılının büyük bir rekorunu kırması vardı. Kripto para yatırımcıları bu yükselişler sonucunda değerinin daha fazla artmasını bekledikleri Bitcoin’in fiyatının artmaya devam edebilecek olduğunu ve fiyatın yükselecek olduğunu, bu konuda beklentilerinin yine yükselişten yana olduğunu ifade etmişlerdi.

Bitcoin fiyatı yükselmeye devam ederken, bazı kripto para birimi yatırımcıları ise 9 bin dolar seviyesinden düşüş olup olmayacak olduğunu sormaya ve bu konuda ısrarlı olarak düşüş olup olmama ihtimalini sormaya başladılar. Bitcoin fiyatının geçmişine bakarsak tüm fiyat değişimlerinin her an için mümkün olabileceğini görebiliriz.

Eğer kripto para birimi yatırımcıları için 9.000 dolar seviyesi çok önemli bir seviye olarak yatırım yapma seviyesi ise bu seviyeden yatırım yapmak uygun olabilir. Ancak yatırımcılar uzun vadeli ve kısa vadeli bir beklenti içerisinde dururlar ise Bitcoin fiyatına şimdilik neler olabileceği bilinmiyor. 2 gün sonra Facebook Coin hakkında detaylar ortaya çıkacağı için fiyatın 9.000 dolar altına düşmesi pek beklenmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları