Bitcoin

Bitcoin Fiyatı Düşecek Mi?

Beklentilerin tam tersi yükseliş var.

Nexo

Bugünün en çok aranan gündem konuları arasında Bitcoin fiyatının 9 bin dolardan daha yüksek bir seviyeye yükselmesi ve fiyatının 2019 yılının büyük bir rekorunu kırması vardı. Kripto para yatırımcıları bu yükselişler sonucunda değerinin daha fazla artmasını bekledikleri Bitcoin’in fiyatının artmaya devam edebilecek olduğunu ve fiyatın yükselecek olduğunu, bu konuda beklentilerinin yine yükselişten yana olduğunu ifade etmişlerdi.

Bitcoin fiyatı yükselmeye devam ederken, bazı kripto para birimi yatırımcıları ise 9 bin dolar seviyesinden düşüş olup olmayacak olduğunu sormaya ve bu konuda ısrarlı olarak düşüş olup olmama ihtimalini sormaya başladılar. Bitcoin fiyatının geçmişine bakarsak tüm fiyat değişimlerinin her an için mümkün olabileceğini görebiliriz.

Eğer kripto para birimi yatırımcıları için 9.000 dolar seviyesi çok önemli bir seviye olarak yatırım yapma seviyesi ise bu seviyeden yatırım yapmak uygun olabilir. Ancak yatırımcılar uzun vadeli ve kısa vadeli bir beklenti içerisinde dururlar ise Bitcoin fiyatına şimdilik neler olabileceği bilinmiyor. 2 gün sonra Facebook Coin hakkında detaylar ortaya çıkacağı için fiyatın 9.000 dolar altına düşmesi pek beklenmiyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı